Programma2022

Dag Datum Begin Eind Activiteit Locatie
   
Zondag 28-8-2022 13:00 14:15 Escape room sessie 1 OBS Jongleren
14:45 16:00 Escape room sessie 2 OBS Jongleren
16:30 17:45 Escape room sessie 3 OBS Jongleren
18:30 20:00 Vliegeren RKDVC
   
Maandag 29-8-2022 08:30 10:30 Timmermorgen RKBS de Duinsprong
09:00 10:15 Schilderen sessie 1 RKBS de Duinsprong
10:45 12:00 Schilderen sessie 2 RKBS de Duinsprong
10:30 11:45 Hockey MHDC (Sportpark de Schroef)
13:00 14:00 Bowling sessie 1 t Bourgondisch Hof Waalwijk
14:30 17:00 Glow in de Dark Midgetgolf t Bourgondisch Hof Waalwijk
14:30 15:30 Bowling sessie 2 t Bourgondisch Hof Waalwijk
13:00 14:30 Bingo 4-8 jaar Kindcentrum Wereldwijs
14:45 16:15 Kindershow Kindcentrum Wereldwijs
18:00 20:00 Bakworkshop sessie 1 Emma Molen
19:00 21:30 Bingo 8-12 jaar Kindcentrum Wereldwijs
 
Dinsdag 30-8-2022 09:00 11:30 Sportochtend DAK Drunen (Sportpark de Schroef)
10:00 12:00 Proefjes Kindcentrum Wereldwijs
13:00 14:30 Scouting Scouting Drunen
15:00 16:30 Streetdance en hiphop 7-10 jaar De Voorste Venne
15:00 17:00 Speelwinkel D'Outremont College
18:15 19:30 Disco 4-7 jaar RKBS Olof Palme
20:00 21:30 Disco 8-12 jaar RKBS Olof Palme
 
Woensdag 31-8-2022 08:30 11:30 Monkey Town Monkeytown
10:00 12:00 Toneelworkshop RKBS de Duinsprong
13:00 15:15 Film 4-8 jaar RKBS Olof Palme
13:00 14:30 Lasergamen/schatzoeken sessie 1 Honderdbunderbos
14:00 15:00 Jump XL sessie 1 Jump XL
15:30 16:30 Jump XL sessie 2 Jump XL
15:30 17:00 Dierenkeuring Dierenkliniek Drunen
18:00 20:00 Bakworkshop sessie 2 Emma Molen
18:30 20:45 Film 8-12 jaar RKBS Olof Palme
 
Donderdag 1-9-2022 08:30 10:15 Vossenjacht OBS Jongleren
08:30 10:00 Crearette 6-12 jaar OBS Jongleren
08:30 10:00 Lasergamen/schatzoeken sessie 2 Honderdbunderbos
10:30 12:00 Lasergamen/schatzoeken sessie 3 Honderdbunderbos
10:30 12:00 Crearette 6-9 jaar OBS Jongleren
10:30 12:00 Judo Sporthal Inmotion
13:00 14:45 Midgetgolf Honderdbunderbos
13:00 14:30 Crearette 4-7 jaar OBS Jongleren
15:00 17:00 Volleybal Sporthal Dillenburcht
15:00 17:00 Basketbal Sporthal Dillenburcht
15:00 17:00 Badminton Sporthal Dillenburcht
15:00 17:00 Dance Mix Sporthal Dillenburcht
15:00 16:30 Crearette 8-12 jaar OBS Jongleren
18:00 21:00 Pub Quiz RKBS Olof Palme
 
Vrijdag 2-9-2022 08:30 11:30 Kindermarkt Centrum
09:00 11:00 Handbal Sportpark FC Drunen
10:30 12:00 Bootcamp 4-7 jaar sessie 1 Crossfit Drunen
13:00 14:30 Bootcamp 4-7 jaar sessie 2 Crossfit Drunen
14:30 16:00 Elle Poppen- en berenbureau De Zandley
15:00 16:30 Bootcamp 8-12 jaar Crossfit Drunen
17:30 18:30 Trefbal met pijl en boog sessie 1 Kindcentrum Wereldwijs
18:45 19:45 Trefbal met pijl en boog sessie 2 Kindcentrum Wereldwijs
 
Zaterdag 3-9-2022 10:00 12:00 Speellekkerland RKBS Olof Palme
13:00 14:30 Voetbal FC Drunen
13:00 14:30 Turnen 4-6 jaar Sporthal Inmotion
15:00 17:00 Vreemde vogels Centrum Drunen
15:00 16:30 Turnen 7-12 jaar Sporthal Inmotion
19:00 20:30 Prijsuitreiking De Stulp

Let op: Dit is geen inschrijfformulier. Dit is alleen om een overzicht te maken van jouw JVV week. Je dient al e-tickets te hebben of je ter plekke in te schrijven bij de activiteiten als je hieraan mee wilt doen.